Aktualitet

Moti/ Temperaturat shkojnë deri në…

               Publikuar në : 09:01 - 24/10/20 liberale

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 12ºC në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 22°C.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back