Aktualitet

Moti/ Rriten sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Rriten sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 3°C në 19°C, në zonat e ulëta nga 08ºC në 24°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 25°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH