Globi

"Mos më prek me dorë”, presidenti i Finlandës largon i bezdisur Trump

Shkruar nga Liberale
"Mos më prek me dorë”, presidenti i Finlandës largon i

Presidenti amerikan Donald Trump, ka pritur në një takim homologun e tij finlandez, Sauli Niinistö.

Në një moment, gjatë takimit të tyre, Trump e ka prekuar me dorë në gju atë.

Presidenti finlandez ka reaguar menjëherë duke e shmangur dhe duke kërkuar të mos e prekë me dorë, ndërkohë që video është bërë virale në rrjet.(TemA)

[video width="640" height="360" mp4="https://cdnimpuls.com/liberale.al/wp-content/uploads/2019/10/video-trump.mp4"][/video]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH