Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Më në fund do çlirohesh nga...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Më në fund do

Bëhet fjalë për shenjën e Gaforres. Sipas astrologes, Meri Shehu kjo shenjë do të çlirohet më në fund nga magjepsja që i ka bërë dikush duke i qartësuar më në fund gjërat.

Dashi

Perpiquni te zbuloni aftesite manaxhuese ne ekonomi apo ndonje pasurim shpirteror qe vejen nga nje lidhje errotike me personin e duhur

Demi

Ne ceshtje te nje ndryshimi te madh ne jeten tuaj do kuptoni aftesite dhe vendin e duhur ku duhet te drejtoheni Po keshtu do cleroheni nga pengesa ne cift

Binjaket

Probleme te punes dhe te pengesave ne jeten e perditeshme qe ju kane bllojuar ne rrejdhen normale te jetes do kapercehen apo do hartoni nje plan clirues

Gaforrja

Me ne fund do cliroheni nga magjepsja qe ju ka bere dikush ne jeten errotike duke u qartesuar se keni per te bere shume gjera ne jeten tuaj qe kane rendesi

Luani

Nje pjestar i afert i familjes qe ju ka penguar ne rrjedhen e jetes suaj apo ju ka mbajtur me llafe e llastime do ju cliroj perfundimisht ne rrugen tuaj

Virgjeresha

Me shume se nje dite me fat per planet tuaja sot do jete nje dite ku duhet te merrni nje vendim te rendesishem per nje ndryshim te madh

Peshorja

Nje pengese ne ceshtjet ekonomike do kthet ne nje mundesi per te bere gjera qe as nuk i kishit menduar me pamundesine e koheve te fundit

Akrepi

Ne jeten tuaj do zbuloni se ka ardhur momenti te dilni nga nje moment mbylljeje apo relaksi por qe nuk ishte jeta juaj e vertet Do dilni perfundimisht ne rrugen tuaj

Shigjetari

Psikologjikisht do ndjeni nevojen e nje krijimi apo te nje pune ku do nxirrni ne pah talentet tuaja dhe potencen tuaj Ju pret nje rilindje e fuqishme

Bricjapi

Do jeni bashkepuntor i nje personi te rendesishem apo do ndihmoni dike qe ju ka udhehequr tju udheheq prape apo te fitoj potencen e tij

Ujori

Karriera dhe mundesite tuaja do jene te ndrutshme meggjithese ju duhet edhe pak perpjekje te cliroheni nga pengesat dhe pergjumia

Peshqit

Ne shume rrethana do ju duhet forca e nje akrepi qe te perballoni nje situate shume delikate ne ceshtje ligjore apo bllokim energjie

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH