Aktualitet

Mbytet 40-vjeçari në plazhin e Borshit

               Publikuar në : 13:40 - 25/07/20 liberale

Një 40 vjeçar ka humbur jetën këtë të shtunë në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në plazhin e Borshit.

40-vjeçari mësohet se ka rrezikuar të mbytet dhe pasi është nxjerrë i gjallë nga uji ka humbur jetën rrugës për në spital.

Njoftimi i plote:

Rreth orës 12:30, në plazhin e Borshit është rrezikuar të mbytet shtetasi E. G., 40 vjeç, i cili gjatë transportimit për në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë rrugës.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back