Magazinë

“Ti je dashuria e tij e dytë”/ Egla dhe Juli ngacmojnë Heidin për Romeon

Shkruar nga Liberale

“Ti je dashuria e tij e dytë”/ Egla dhe Juli ngacmojnë

Egla: Çe do ti këtë? Për Zotin ta them sinqerisht. Ti je pa atë, ai është më i tërhequr nga Juli në këtë moment

Heidi: Jo është në dhomën e rrëfimit

Egla: Jo është jashtë duke bërtitur

Graciano: Leje mos ia prish qefin

Egla: Qefin ia prishin ai jo unë. Çfarë bën jashtë o burrë? Gjithë muajin e la duke pritur se nuk besonte, tani po mban të njëjtin qëndrim.

Heidi: Ti deri tani ishe duke debatuar me Romeo?

Heidi: Ku ishte Romeo deri tani?

Juli: Ishte te dashuria e tij e parë, ti je e dyta zemër

Juli: Tani ti e kupton këtë gjë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH