Showbiz

Xhemi Shehu kthen kohën pas: Koha kur i drejtoja flokët me hekurin që hekurosnim

Shkruar nga Liberale

Xhemi Shehu kthen kohën pas: Koha kur i drejtoja flokët me hekurin

Moderatorja e dashur e “Portokalli”, Xhemi Shehu, është kthyer pas në kohë ditën e sotme, duke sjellë për ndjekësit e saj një foto të bërë disa vite më parë.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, moderatorja e “Portokalli” ka publikuar një fotografi ku shihet me flokë të zeza dhe padiskutim që duket një yll i vërtetë.

Por ajo që ka ngacmuar dhe sigurisht i ka bërë nostalgjik fansat është fakti se Xhemi ka treguar se kjo kohë në të cilën është bërë fotoja përkon me kohën kur vajzat drejtonin floket me hekurin që hekurosnin rrobat.

“Koha kur i drejtoja flokët me hekurin që hekurosnim”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur postimit të bërë në InstaStory.

Xhemi Shehu kthen kohën pas: Koha kur i drejtoja flokët me hekurin

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH