Showbiz

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, banori i ri i Big Brother, Klodian Duro zbulon fansen e zjarrtë

Shkruar nga Liberale

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, banori i ri i Big Brother, Klodian

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, tashmë trajner futbolli, Klodian Duro është banori i ri që i bashkohet Big Brother VIP 3.

“Jam futur në shtëpinë e BBV3 me qëllim që vajza ime Deana të jetë fansja ime më e zjarrtë dhe ajo të jetë krenare për babain e saj”- tha Duro.

Ai u shpreh se një tjetër arsye pse pranoi të bëhej pjesë e Shtëpisë më të famshme është se “Ofertën më të fortë ma ka bërë ekipi i Top Channel”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH