Showbiz

FOTO/ Zbulohet ish- partneri muzikant i Xhesika Polos, habit këngëtarja: Ish-vjehrrës ia puth duart dhe këmbët...!

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Xhesika Polo ka tërhequr vëmendje në “Ferma VIP” me rrëfimet për ish-partnerin, gjë që në rastet e personazheve publike janë të rralla.

Ajo ka folur edhe për raportin që ruan me ish-vjehrrën dhe ish-kunatën, të cilat e surprizuan me lule në Ferma VIP.

Ish partneri i Xhesikës është Anxhelo, ai është muzikant dhe që e shoqëron këngëtaren gjatë performancave në netët “live” dhe çifti kanë qenë më shumë se 4 vite me njëri-tjetrin.

FOTO/ Zbulohet ish- partneri muzikant i Xhesika Polos, habit

” E takoj të paktën një herë në javë ish-kunatën, e kam shoqe shpirti. Me Anilën ish-vjehrrën flas shumë, jam shumë e lidhur me të. I kam familje. Kur nuk është ish i dashuri shkoj e takoj familjen e tij në shtëpi. Është e mrekullueshme. Ja puth duart dhe këmbët aq shumë e dua, si nënën time”, është shprehur Xhesika për nënën e ish-partnerit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH