Showbiz

FOTO/ Robert Berisha publikon momente romantike me partneren 23 vite më të re

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Robert Berisha publikon momente romantike me partneren 23 vite më

Këngëtari i njohur nga Kosova, Robert Berisha ka publikuar pamje romantike dje në ditën e Shën Valentinit, ku shafqet në krahët e të dashurës.

Ai publikoi në rrjetin social “Instagram” pamje romantike pranë të dashurës së tij, Ana Skrel. Roberti dhe e dashura e saj shkëmbyen puthje romantike mes tyre.

“Urime Dita e Shën Valentinit”, thuhet në postimin e shpërndarë nga këngëtari.

FOTO/ Robert Berisha publikon momente romantike me partneren 23 vite më

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH