Showbiz

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni të dashurën e re të Jude Bellingham

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

E dashura e re e Jude Bellingham është zbuluar si modelja mahnitëse holandeze Laura Celia Valk – dhe ajo thuhet se është plotësisht një “goditje’ e madhe nga futbollisti i Real Madrid. Futbollisti, 20 vjeç, thuhet se është në lidhje me bukuroshen 25-vjeçare, pas ndarjes nga Asantewa Chitty vitin e kaluar.  Laura thuhet se ka qëndruar rregullisht në shtëpinë e tij spanjolle.

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

Ndërkohë që Jude është përpjekur ta mbajë të fshehtë romancën e tyre, duket se influencuesja holandeze ia ka pushtuar zemrën yllit madrilen.

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

Sipas The Sun , një burim tha: 'Laura u ka treguar të gjithëve për marrëdhënien. Ajo ka qëndruar në shtëpinë e tij në Madrid gjatë fundjavave të fundit”.

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

Jude Bellingham thuhet se është në lidhje me një modele që nga ndarja nga Asanteëa Chitty vitin e kaluar. Modelja ka qenë për të parë asin e futbollit duke luajtur në shumë raste në turmë.

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

Ajo u pa për herë të fundit në klubin e Real Madridit më 31 mars, ku  Reali fitoi 2-0.

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

Ajo ndau foto të shumta romantike ndërsa ishte në takimin e saj sekret brenda restorantit, duke pozuar për foto të ndezura.  Fansat nxituan të spekulonin, teksa dyshja, të cilët të dy ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, mendohet se po e mbajnë të fshehtë romancën e tyre. /Liberale.al/

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

FOTO/ Çfarë goditje në Holandë! Harrojini golat, zbuloni

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH