Showbiz

Vesa Luma rikthehet në muzikë? Ajo paralajmën fansat për këngët e reja

Shkruar nga Liberale

Vesa Luma rikthehet në muzikë? Ajo paralajmën fansat për

Për një kohë të gjatë, Vesa Luma ka qenë e shkëputur nga industria muzikore, por së fundmi ka paralajmëruar një kthim të fuqishëm.

Kështu së paku është aluduar nga vetë këngëtarja e cila publikoi një video në ‘InstaStory’ ku paralajmëroi se do të lansojë projektin e saj muzikor.

Sipas saj, kjo këngë do të jetë e potencialit të lartë.

Vesa Luma rikthehet në muzikë? Ajo paralajmën fansat për

Këngëtarja e cila ka qenë një personazh shumë i dashur në botën e muzikës, po rikthehet pas një kohe shumë të gjatë pauze.

Ajo vite më parë vendosi të shkëputej nga muzika për të jetuar në Zelandë të Re, me bashkëshortin dhe djalin e tyre.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH