Magazinë

FOTO/ Pasi bëri gjoksin operacion, këngëtarja e njohur i vë "flakën" rrjetit

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Pasi bëri gjoksin operacion, këngëtarja e njohur i vë

Adelina Tahiri po shijon momentalisht pushimet e saj në një resort luksoz në Egjipt.
Ajo herë pas here poston foto nga pushimet e saj dhe nuk kanë munguar as foto me bikini ku bien në sy format e saj.

Tahiri duket më në formë se kurrë, me një bark të tonifikuar si dhe të pasmet dhe gjoksin e ngritur. Të tjerë tregojnë nga burime të afërta të këngëtares se ajo ka kyer një opercion për ngritjen e gjoksit së fundmi.

Në fakt kjo është një praktike shumë e përhapur në botën e shoëbizit, sidomos pasi këto vajza bëhen nëna. Disa prej tyre si Linda Halimi e kanë pohuar publikisht se kanë kryer ndërhyrje pas shtatzënisë për të rikthyer trupin që kanë pasur në fillim.

FOTO/ Pasi bëri gjoksin operacion, këngëtarja e njohur i vë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH