Magazinë

Bora Zemani martohet këtë verë? Ja si përgjigjet ajo

Shkruar nga Liberale

Bora Zemani martohet këtë verë? Ja si përgjigjet ajo

Bora Zemani ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale, gjatë intervistës së zhvilluar nga Ed Manushi në “Top Arena”.

Ndër to ishin edhe aludimet për një dasmë të mundshme gjatë verës, për të cilën moderatorja e dha një përgjigje.

Ed Manushi: Ka zëra që ti martohesh këtë verë?

Bora Zemani: Qesh…

Ed Manushi: Ti qeshe, qenka e vërtetë.

Bora Zemani: Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH