Aktualitet

Luizi dhe Kiara kapen “mat”! Ku po shkojnë me pushime?

Shkruar nga Liberale
Luizi dhe Kiara kapen “mat”! Ku po shkojnë me pushime?

Këngëtari Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito kanë nisur pushimet e para së bashku pas daljes nga Big Brother Vip dhe celebrimit me

Ish-banori i “Big Brother Vip 2”, Luizi ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij një foto në ‘Instagram’ krah partneres, Kiarës ku shihen brenda ambienteve të avionit këtë mëngjes herët.

Mesa duket çifti ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë për t’u relaksuar, parë kjo edhe nga postimi i fundit i Kiarës e cila ka ndarë një foto nga hoteli ku janë akomoduar.

Sakaq, dyshja janë kapur ‘mat’ edhe në aeroport, ku shihet Luizi dhe Kiara teksa akomodohen në avion.

Kujtojmë se çifti më i njohur i momentit konsoliduan lidhjen e tyre gjatë BBVIP, pas propozimit magjik që i bëri Luizi partneres së tij, Kiarës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH