Aktualitet

Java nis me diell dhe rritje temperaturash

               Publikuar në : 08:48 - 21/09/20 liberale

Shqipëria do të mbizotërohet do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot kryesisht të qëndrueshëm por që në zonat jugore nuk përjashtohet mundësia për reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 12°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 20ºC në 32°C dhe në zonat bregdetare nga 21°C në 33°C.

 

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back