Globi

Gjysmë kg heroinë e kokainë në stomak, 29-vjeçari përfundon në spital

Shkruar nga Liberale
Gjysmë kg heroinë e kokainë në stomak, 29-vjeçari

Një burrë nigerain ka rezikuar jetën e tij, pasi gëlltitur rreth gjysmë kokainë e heroinë.

29-vjeçari u arrestua nga karabinierët italianë jashtë Stacionit Qendror në Milano dhe u dërgua në spital sepse ai kishte një dhimbje të forta në stomak.

Mjekët zbuluan se ai kishte gëlltitur 58 porcione heroinë dhe 120 kokainë me një peshë totale prej 560 gramësh./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH