Aktualitet

Gjykata pushoi çështjen ndaj Spartak Brahos, Tufa ankimon vendimin

               Publikuar në : 12:41 - 29/12/19 liberale

Ish-kreu i ISKK Agron Tufa ka ankimuar vendimin e Gjykatës së Tiranës për pushimin e procesit për shpifje ndaj deputetit socialit, Spartak Braho.

Në dokumentin e ankimimit, Tufa shprehet se i ka deleguar avokatit çdo tagër dhe kërkon nga Gjykata e Apelit të riçelet gjykimi për padinë e tij nga Brahos.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back