Aktualitet

Foto/ Meta e Rama siç nuk i keni parë, i japin bërrylin njëri-tjetrit

Shkruar nga Liberale

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama ndryshe nga deklaratat e kohëve të fundit, janë parë sot të buzëqeshur, teksa në kontekstin e masave të koronavirusit i kanë dhënë “bërrylin” njëri-tjetrit.

Në Këshillin Kombëtar të Integrimit ka qenë i pranishëm edhe kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Të tre figurat e larta të shtetit janë parë të buzëqeshur në takimin që zhvillohet në Pallatin e Kongreseve. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH