Showbiz

Foto/ Kush është gazetarja e Fierit që shau nga ropt kameramanët

Shkruar nga Liberale
Foto/ Kush është gazetarja e Fierit që shau nga ropt

Moderatorja Marsela Topi e Tv Apollonia Fier, është nxehur keq me kameramanët e emisionit, për shkak se shkaktonin zhurmë me të qeshurat e tyre.

Kjo bëri që moderatorja të ndërpresë emisionin dhe t’u drejtohet: “O çuna, po pushoni ja q*fsha ropt pushoni”. Videoja e saj u bë virale në mediat sociale, ndërsa prej saj nuk ka ende një reagim.

Gazetarja është aktive në rrjetet sociale dhe shpërndan foto të ndryshme, disa prej të cilave po ua sjellim në poshtë./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1095922,1095923,1095924,1095925,1095926,1095927,1095928,1095929,1095930,1095931,1095932,1095933,1095934,1095935,1095936"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH