Aktualitet

Emri/ Arrestohet miku i Shullazit, kush është 33-vjeçari i rrezikshëm

Shkruar nga Liberale
Emri/ Arrestohet miku i Shullazit, kush është 33-vjeçari i

Një 33-vjeçar është arrestuar sot nga Policia e Tiranës, si person me precedentë të rrezikshëm kriminalë.

Klajdi Gjeçi rezulton të jetë një emër i njohur për drejtësinë shqiptare dhe sipas "News 24", ai është mik i Emiljano Shullazit dhe është arrestuar edhe më herët nga policia.

Gjeçi është arrestuar për vendosjen e tritolin në makinën e një biznesmeni intertesh në janar të 2018, ndërsa në maj të vitit 2015 është vënëm në pranga për plagosjen e 18-vjeçarit, Mateo Zoga. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH