Showbiz

Efi bisedon me Bledin: Nuk i llogaris as Kiarën, as Luizin

Shkruar nga Liberale
Efi bisedon me Bledin: Nuk i llogaris as Kiarën, as Luizin

Efi ka biseduar me Bledin pas zënkës së saj me Kiarën dhe Luizin.

Bledi e këshilloi atë që të fliste me Kiarën dhe t’i thotë që çfarë do që kanë lënë pezull jashtë, ta bisedojnë kur të dalin nga shtëpia dhe të mos merren më me këtë çështje brenda në shtëpi.

Efi u shpreh se, nuk e llogarit më as Kiarën dhe as Luizin, pasi ata të dy e mashtruan, nuk e respektuan dhe e hodhën poshtë atë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH