Aktualitet

E trishtë/ Bie zjarr në një stallë bagëtish, digjen 5 krerë

Shkruar nga Liberale
E trishtë/ Bie zjarr në një stallë bagëtish, digjen 5

Në Vlorë ka rënë zjarr në një stallë bagëtish kryesisht në fshatin Babicë e Madhe dhe për pasojë janë djegur 5 krerë bagëti.

Ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

Njoftimi i policisë:

“Gjatë natës, në fshatin Babicë e Madhe, ka rënë zjarr në një stallë bagëtish, në pronësi të shtetasit I. N. dhe për pasojë janë djegur 5 krerë bagëti.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të rënies së zjarrit”, njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH