Globi

E shoqëruar nga “Shqiponjat”, zbulohet arsyeja e vizitës së vajzës së Trump në Shqipëri

Shkruar nga Liberale
E shoqëruar nga “Shqiponjat”, zbulohet arsyeja e vizitës

Vajza e ish-presidentit të SHBA, Donald Trump, Tiffany Trump ndodhet në Shqipëri. Ajo ka ardhur me bashkëshortin e saj Michael Boulos prej 4 ditësh dhe ka zgjedhur të darkojë në Tiranë.

Duket se qëllimi i vizitës së Tiffany Trump në Shqipëri është për të kaluar disa ditë pushime në vendin tonë. Në pamjet e publikuara së fundmi, Tiffany shoqërohet me eskortë policore dhe nga forcat ‘Shqiponja’, drejt Ksamilit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH