Aktualitet

E rëndë/ Gjendet i vdekur 62-vjeçari te “Përroi i thellë” në Këlcyrë

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Gjendet i vdekur 62-vjeçari te “Përroi i

Një 62-vjeçar është gjetur i vdekur një 62-vjeçar te vendi i quajtur “Përroi i thellë” në Këlcyrë. Nga veprimet e para hetimore rezultoi se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Përmet referuan materialet në Prokurori, pasi ditën e djeshme, rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Përroi i thellë”, në fshatin Tolar, është gjetur nga familjarët e tij, pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi S. S., 62-vjeç, banues në fshatin Tolar, Këlcyrë”, thuhet ndër të tjera në njoftimin e Policisë.

Ndërkohë, blutë po punojnë për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH