Showbiz

“E di dhe ku i ke tatuazhet”/ Luizi ngacmon Dean: Shpatin e ke magjepsur

Shkruar nga Liberale
“E di dhe ku i ke tatuazhet”/ Luizi ngacmon Dean: Shpatin e ke

Shpati ishte banori më i ri i shtëpisë së “Big Brother VIP” që hyri mbrëmje ne djeshme.

Por kemi folur për ty gjithë paraditen, s’të kemi hequr prej goje. Kemi folur se si e ke magjepsur nga ekrani. Te kishte par me detaje. Dinte tatuazhet gjerat e tjera.”- tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH