Aktualitet

Dorëhiqet drejtori i Kadastrës së Durrësit Rezart Elmazi

Shkruar nga Liberale
Dorëhiqet drejtori i Kadastrës së Durrësit Rezart Elmazi

Nisin ndryshimet e drejtuesve të institucioneve lokale. Largohet drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit.

Sipas burimeve për A2, Rezart Elmazi ka dhënë dorëheqjen nga ky pozicion, ndërsa është komanduar përkohësisht në këtë detyrë Viola Hima, e deleguar nga ASHK në qendër.

Viola Hima, ka qenë zëvendësdrejtore dhe drejtore e komanduar më herët edhe në kadastrën e Vlorës, disa muaj më parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH