Aktualitet

Diell dhe temperatura deri në 22 gradë Celcius

               Publikuar në : 09:11 - 23/02/21 liberale

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 4°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 22°C.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back