Sport

Dhurata e Georginas për Ronaldon kap shifrën marramendëse

               Publikuar në : 14:28 - 06/02/20 liberale

Futbollisti Cristiano Ronaldo ka festuar ditëlindjen e tij ditën e djeshme dhe ka mbushur 35-vjeç. Të shumta kanë qenë urimet nga ana e miqve, kolegëve dhe fansave. Edhe e fejuara e tij e ka surprizuar me disa dhurata.

Pasi i dhuroi një buqetë të madhe me trëndafila të bardhë dhe i shkroi një dedikim special, Georgina e ka befasuar partnerin me një dhuratë që kap shifra marramendëse.

Ajo i ka dhuruar një makinë Mercedes Benz në ngjyrë të zezë, e cila ka kushtuar plot 114.336 paund.

“Gëzuar mashkullit të jetës time! Sa kënaqësi ta transmetojmë dashurinë tonë në dhuratën tënde”, shkruan ajo bashkangjitur postimit.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back