Showbiz

Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore? Këngëtarja na e vërteton përmes një fotoje

Shkruar nga Liberale

Dafina Zeqiri ka qënë padiskutim një ndër emrat më të komentuar së fundmi në shtypin rozë

Këngëtarja e njohur ka mbyllur një sezon mjaft të suksseshëm veror, me koncerte të shumta si brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Me sa duket mbrëmja e kaluar nuk ka qenë tepër e mirë për Dafinën, e cila përmes një postimi të bërë në profilin e saj zyrtar të Instagramit, këngëtarja ka treguar se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore dhe se shkak për këtë është bronkiti.

“Kthim në realitet. Bronkiti”, shkruan artistja bashkangjitur postimit të saj në “Instastory” teksa shihet që mban një maskë oksigjeni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH