Mal i Zi

EMRI/ Ekzekutohet shqiptari në Mal të Zi, anëtar i një grupi kriminal

Shkruar nga Liberale

EMRI/ Ekzekutohet shqiptari në Mal të Zi, anëtar i një

Një anëtar i një grupi të organizuar kriminal është ekzekutuar mëngjesin e djeshëm në Tivar. Sipas medieve malazee viktima është identifikuar si Edmond Mustafa.

Dëshmitarët thanë se dëgjuan disa të shtëna dhe se një grua ndodhej me viktimën në momentin e ngjarjes. Ata thanë se autori ishte larguar me një motoçikletë.

Ndërkohë policia ka ngritur disa pika kontrolli në qytet për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH