Mal i Zi

Aksident tragjik me 4 viktima në Mal të Zi, mes tyre 3 shqiptarë

Shkruar nga Liberale
Aksident tragjik me 4 viktima në Mal të Zi, mes tyre 3 shqiptarë

Një aksident tragjik me pasojë katër viktima ka ndodhur në Mal të Zi. Mediat fqinje raportojnë se tre nga katër viktimat, janë shqiptarë, mes të cilëve dhe një çift bashkëshortësh, si dhe një person i plagosur.

Bëhet me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mal të Zi, në Barane në afërsi të Plavës. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH