Kosova

VIDEO/ Degjeneron në dhunë debati në shtëpinë e BBV, Edona i hedh shishen me ujë Shqipes, ja si reagon konkurrentja

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Degjeneron në dhunë debati në shtëpinë e BBV,

Një debat i ashpër ka ndodhur mes dy banoreve të "Big Brother Vip" në Kosovë. Dy konkurrentet, Shqipe Hysenaj dhe Edona James janë përfshirë në debat me njëra-tjetrën, duke hedhur akuza ndaj njëra-tjetrës.

Teksa në një moment Shqipja iu afrua Edonës, kjo e fundit nuk i përmbajti nervat dhe e lagu me ujë.

Pas këtij veprimi Edona ka arsyetuar veprimin e saj duke thënë se reagimi erdhi si përgjigje ndaj atyre që ajo i quajti sulme verbale nga ana e Shqipes.

“E gjuajti me ujë për shkak se Shqipja po ushtronte dhunë verbale ndaj saj”, u shpreh ajo, duke argumentuar kështu për veprimin e saj.

@dragonwings39 #bigbrothervipkosova #shqipehysenaj #shqipehysenaj #shqipehysenaj #shqipehysenaj #bigbrothervipkosova #viral #fyp ♬ original sound - ?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH