Aktualitet

46-vjeçari shkon i plagosur në spital, ja ç'ndodhi në lokal

Shkruar nga Liberale
46-vjeçari shkon i plagosur në spital, ja ç'ndodhi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë në orët e vona të mbrëmjes së të dielës, ku një person është qëlluar me thikë.

Sot policia informon se ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen e tij.

"Gjatë orëve të mbrëmjes në Spitalin Rajonal të Vlorës ka mbërritur i dëmtuar shtetasi G.Ll., 46 vjeç, i cili dyshohet të jetë plagosur me mjet prerës në një lokal pranë lagjes “Partizani”.

Në vijim të veprimeve hetimore, Policia ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen e tij", njofton policia. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH