Aktualitet

Vokshi shkon në redaksinë e "Syri.net", ja arsyeja

Shkruar nga Liberale
Vokshi shkon në redaksinë e "Syri.net", ja arsyeja

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi po shkon në redaksinë e lajmeve të Syri.net për të denoncuar "urdhrin politik dhe selektiv të Edi Ramës kundër medias kritike ndaj tij".

Vokshi me siguri po shkon aty në cilësinë e Kryetares së Komisionit Parlamentar të Edukimit dhe Medias. /Gazeta Liberale

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH