Aktualitet

Video/ Bardhi: Çfarë e detyroi Ramën të shkelë premtimin për kumarin

Shkruar nga Liberale
Video/ Bardhi: Çfarë e detyroi Ramën të shkelë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar në Facebook një video, kur kryeministri Rama fliste për mbylljen e vendeve ku luhej kumar. Bardhi shkruan se Rama është pazar me botën e krimit, teksa shton se kryeministri është gënjeshta.

Postimi i plotë

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit?

Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin.

Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar ?

https://www.facebook.com/gazment.bardhi/posts/10223723016373110

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH