Kronikë

Vetëvritet me çifte 49-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Vetëvritet me çifte 49-vjeçari

Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 10:30, në fshatin Vrenjt, njësia Administrative Kastriot, dyshohet se në gjendje depresive është vetëvrarë me armë zjarri çifte, shtetasi A.F., rreth 49 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH