Aktualitet

"Tubim mbarëpopullor", çfarë paralajmëron Meta: Më 8 dhjetor...

Shkruar nga Liberale
"Tubim mbarëpopullor", çfarë paralajmëron Meta:

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta njofton se më 8 dhjetor në "Ditën e Rinisë", kreu i Shtetit do të organizojë në sheshin "Demokracia" në "Qytetin Studenti" një tubim mbarëpopullor që synon Nisjen e një Dialogu me Shqipërinë!

"Në 8 dhjetor 2019, në DITËN E RINISË, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta organizon në Sheshin "Demokracia" në Qytetin Studenti, aty ku dhe nisi Lëvizja Studentore e viteve '90, një tubim mbarëpopullor që synon Nisjen e një Dialogu me Shqipërinë!

SHQIPËRIA E PARA! ??", shkruan Tedi Blushi. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH