Aktualitet

Tiranë, 40-vjeçarja hidhet nga kati i shtatë i pallatit

Shkruar nga Liberale
Tiranë, 40-vjeçarja hidhet nga kati i shtatë i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një 40-vjeçare ki ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH