Showbiz

“S’të bën derman as leku”, Luiz Ejlli “sherr” me fansat

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli njihet për batutat e tij dhe që nuk ta përton aspak kur njerëzit tentojnë ta tallin. Ashtu sicc e tregoi edhe në shtëpinë e “Big Brother Vip” që ironinë e kishte një ndër pikat më të forta, të njëjtën e gjë e ka vazhduar edhe jashtë shtëpisë.

Ndërsa sot ka postuar dy foto, një nga komentuesit e ka fyer duke i shkruar poshtë fotos: Ca te ben leku që te zbukuron. Kur qe pa lek ishte si 60 vjec”.

Por përgjigjja e Luizit ishte e menjëhershme duke e tallur keq komentuesin. “E sigurte eshte qe ty s’te ben derman as leku”, shkruan Luizi.

Fabula është e thjeshtë, nëse fyen dikë, atëherë përgatitu për hakmarrjen e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH