Aktualitet

Spiropali ironizon Edmond Spahon: Të mbajmë një minutë heshtje për të

Shkruar nga Liberale
Spiropali ironizon Edmond Spahon: Të mbajmë një minutë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënie me Parlamentin, Elisa Spiropali ka ironizuar deputetin Edmond Spaho, i cili u përjashtua nga seancat plenare.

“Së pari një 1 minutë heshtje për Edmond Spahon, që ra në fushë betejën, respekt për veprën e tij, i palodhur, dhe keqardhje që tradhëgimia e tij e bilbilfryerjes. Ai ishte padiskutim më i guximshëm dhe me më shumë vlerë sesa ju së bashku. Do jetë gjithmonë në zemrat tona, kur do ta kemi sërish këtu bashku me ju për revolucionin e radhës. Pasi të mbarojnë 20 ditët…”, tha Spiropali.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH