Kronikë

FIer/ I riu thyen xhamat e dyqanit dhe vjedh një shumë parash

Shkruar nga Liberale

FIer/ I riu thyen xhamat e dyqanit dhe vjedh një shumë parash

Një dyqan ushqimor është grabitur në Fier. Sipas informacioneve paraprake të policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Apollonia”.

Një shtetas i paidentifikuar, ka thyer xhamin e dyqanit dhe ka marrë 5000 lekë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH