Kronikë

E rëndë në Lezhë/ Vetëvaret në banesë 54-vjeçari, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Lezhë/ Vetëvaret në banesë

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme nga familjarët e tij. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë dhe dyshohet se 54-vjeçari është vetëvarur në banesën e tij.

“Rreth orës 19:00, në lagjen “Gurra”, Lezhë, në banesë është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur, shtetasi P. N., rreth 54 vjeç.”– njofton policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH