Aktualitet

Shpërthimi në Porto Romano, policia zbardh detajet

Shkruar nga Liberale
Shpërthimi në Porto Romano, policia zbardh detajet

Policia e Durrësit zbardh detaje nga zjarri në pikën e karburantit në Porto Romano.

"Rreth orës 08:30, në Porto Romano, Durrës, ka rrënë zjarr në depozitat e gazit. Me ndërhyrjen e menjëhershme të zjarrfikësve dhe policisë, zjarri është fikur. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme të vogla materiale", njofton policia.

Mësohet se, grupi hetimor ndodhet vendngjarje ku vijon puna për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH