Globi

Sherri mes çiftit degjeneron në dhunë familjare, vjehrra kafshon nusen, vjehrri i sulet dhëndrit

Shkruar nga Liberale
Sherri mes çiftit degjeneron në dhunë familjare, vjehrra

Një sherr mes ish-bashkëshortëve ka përfunduar në dhunë, duke përfshirë edhe dy anëtarë të tjerë të familjes.

Vjehrra që kafshon nusen e cila përgjigjet po ashtu, vjehrri që tenton të godasë dhëndrin dhe ky i fundit që përdor një shkop bejsbolli për të goditur kundërshtarin. Është sekuenca e çmendurisë që ndodhi pak ditë më parë në Palermo dhe përfundoi vetëm me ndërhyrjen e agjentëve të një makine policie që qetësuan katër protagonistët e sherrit.

Sipas asaj që është hetuar, marrëdhëniet mes burrit dhe gruas nuk kanë qenë tashmë idilike pas ndarjes. Burri ishte paraqitur ditët e fundit në shtëpinë e ish-it në lagjen San Lorenzo.

Kur ish-i refuzoi, ai thirri policinë për të bërë denoncim dhe më pas u kthye në shtëpinë e ish-it, i shoqëruar nga e ëma. Përballë ishte ish-partnerja, por edhe babai i saj.

U ngrit një diskutim midis të katërve që u ndez gjithnjë e më shumë dhe agravoi drejt agresionit fizik. Ndërkohë që dy femrat u përplasën duke kafshuar njëra-tjetrën, vjehrri do të tentonte të qëllonte ish-dhëndrin, i cili nga ana e tij do të tentonte t'i dëmtonte makinën me top bejsbolli.

Pas ndërhyrjes së policisë, dy gratë u transportuan në spital me mavijosje. Në fakt, vjehrra ia shtrëngoi veshin me dhëmbë nuses e cila nga ana e saj e kafshoi me dhunë në krah./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH