Aktualitet

Rama: Metën e tërheq zullimi! E ka mbaruar misionin e tij politik!

Shkruar nga Liberale
Rama: Metën e tërheq zullimi! E ka mbaruar misionin e tij politik!

Në emisionin ‘Real Story’ në Report Tv me gazetarin Sokol Balla, Rama e ka pasur një koment edhe për Ilir Metën.

“Ilir nuk ka qëndruar në politik falë pakteve, por forcës që ka pasur, ka pasur votat pa ka bërë paktet, ne e kemi kapur hundën, kemi bërë pakte, kemi bërë çmos që t’i japim mundësi, e tërheq zullumi si askënd tjetër dhe tani është në tatëpjetën finale, ai e ka mbaruar misionin e tij në politik, ai është sot njeriu më i papëlqyer në Shqipëri, pas të shoqes dhe edhe në këtë rast ai ka bërë një tjetër akrobaci mbijetese”, tha Rama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH