Aktualitet

Punimet në Unazën e Re, prishen nesër 10 objekte   

Shkruar nga Liberale
Punimet në Unazën e Re, prishen nesër 10 objekte   

Në vijim të punimeve që kryhen në Unazën e Re, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) do të shkatërrojë të martën dhjetë objekte.

IKMT sqaroi se për këtë aksion janë njoftuar pronarët e objekteve dhe janë marrë masa për lirimin e tyre.

Gjithashtu, Autoriteti Rrugor Shqiptar e Policia e Shtetit kanë marrë masa për të mbarëvajtur trafikun në ditët në vijim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH