Aktualitet

PS mbledh Kryesinë pas betimit të qeverisë së re

               Publikuar në : 10:57 - 20/09/21 liberale

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka mbledhur këtë paradite Kryesinë e partisë.

Mësohet se mbledhja po zhvillohet në selinë e PS, ndërsa është e para pas votimit të qeverisë së re në Kuvend dhe betimit të saj te Presidenti Ilir Meta.

“Te filloje puna per ndryshimet kushtetuese per zgjatjen e procesit te Vettingut”, mësohet të ketë thënë Balla.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back