Aktualitet

Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, më shumë se 100 të shoqëruar

Shkruar nga Liberale
Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, më shumë se 100

"News 24" bën me dije se kanë qenë më shumë se 100 të shoqëruar nga protesta e djeshme.

Po ashtu mësohet se disa prej tyre janë lënë të lirë pas verifikimeve.

Protestat u zhvilluan dje në disa pika në Tiranë, ku sërish ka pasur përplasje mes policisë dhe qytetarëve. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH