Kosova

Plas sherri mes dy banorëve në Big Brother Vip? Mbyllet transmetimi "live" për disa orë

Shkruar nga Liberale

 

Tensione në "Big Brother Vip Kosova". Mediet kosovare shkruajnë se mes dy banorëve, Ganiut dhe Bleros situata e debatit ka dalë jashtë kontrollit, pasi ai ka goditur me gotë Bleron dhe produksioni ka ndërprerë menjëherë pamjet në kanalet e transmetimit "live" për disa orë, duke mos dhënë asnjë shpjegim.

Disa komentues kritikojnë produksionin e formatit për mostransparencë, por ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur në të vërtetë brenda shtëpisë së famshme në Kosovë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH